Trasy lokalne i długie – Praca MoniMed Transport w Województwie Łódzkim oraz Szpital Powiatowy w Radomsku

Nasza firma jest do państwa dyspozycji 24h/7 w całym województwie łódzkim. Pomimo faktu, że większa część zleceń to trasy na terenie jednego miasta ( odbiór i dowóz na terenie Łodzi) wielokrotnie otrzymujemy zlecenia na trasy dalekie.

 

Dzisiaj otrzymaliśmy zgłoszenie na godzine 15:00 do Szpitala powiatowego w Radomsku na oddział Ortopedii. Transport do mieszkania w bloku na parterze przy Olechowie.

 

Niestety pacjent doznał urazu kręgosłupa i wymagał specjalistycznego transportu na noszach podbierakowych.

 

W przeciwieństwie do pogotowia ratunkowego i wielu prywatnych firm na terenie Łodzi, zawsze dbamy aby pacjent był w najbierdziej komfortowej pozycji!

 

Transport pacjenta z urazem kręgosłupa na noszach płachtowych powinien być absolutną ostatecznością. Niestety, wiele prywatnych firm transportu medycznego, wykożystuje niewiedzę pacjentów i używa najprostrzych metod nie zważając na dobro chorego!

 

Najważniejsze że pacjent jest już w domu a cała podróż w pozycji leżącej pozwoliła na bezpieczny i komfortowy transport chorego. Zawsze zachęcamy aby dokładnie zbadać kompetencje prywatnej firmy transportu medycznego przed składaniem zamówienia.

transport medyczny radomsko 2021 tanio