Trasy lokalne i długie – Praca MoniMed Transport w Województwie Łódzkim oraz Szpital Powiatowy w Radomsku

Nasza firma jest do państwa dyspozycji 24h/7 w całym województwie łódzkim. Pomimo faktu, że większa część zleceń to trasy na terenie jednego miasta ( odbiór i dowóz na terenie Łodzi) wielokrotnie otrzymujemy zlecenia na trasy dalekie.

 

Dzisiaj otrzymaliśmy zgłoszenie na godzine 15:00 do Szpitala powiatowego w Radomsku na oddział Ortopedii. Transport do mieszkania w bloku na parterze przy Olechowie.

 

Niestety pacjent doznał urazu kręgosłupa i wymagał specjalistycznego transportu na noszach podbierakowych.

 

W przeciwieństwie do pogotowia ratunkowego i wielu prywatnych firm na terenie Łodzi, zawsze dbamy aby pacjent był w najbierdziej komfortowej pozycji!

 

Transport pacjenta z urazem kręgosłupa na noszach płachtowych powinien być absolutną ostatecznością. Niestety, wiele prywatnych firm transportu medycznego, wykożystuje niewiedzę pacjentów i używa najprostrzych metod nie zważając na dobro chorego!

 

Najważniejsze że pacjent jest już w domu a cała podróż w pozycji leżącej pozwoliła na bezpieczny i komfortowy transport chorego. Zawsze zachęcamy aby dokładnie zbadać kompetencje prywatnej firmy transportu medycznego przed składaniem zamówienia.

MoniMed Transport

Przedsiębiorstwo świadczące usługi transportu medycznego dla osób niepełnosprawnych oraz potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Menu

Więcej informacji

Email- monimedtrans@gmail.com

Telefon- 502192021

Find us

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter

MoniMed Trans 2020 © All rights reserved.