Zespół specjalistów który przewyższa szpitale w Łodzi

Jesteśmy firmą medyczną działającym w specjalistycznej branży na terenie województwa łódzkiego.

Nasze usługi oferują:

  • transport sanitarny

  • transport medyczny 

  • przewóz w pozycji siedzącej, bądź leżącej według potrzeb pacjenta

  • przewóz osób niepełnosprawnych

  • transport w dowolnie wybrane miejsce w dowolnej konfiguracji

  • brak dodatkowych lub ukrytych opłat

 

Wyżej wymienione usługi transportu sanitarnego i medycznego Łódź  obejmują przewóz ambulansem renomowanej marki w standardzie T wyposażonym w sprzęt najwyższej jakości.

 

Każda usługa wykonywana przez MoniMed Transport obejmuje dokładne standardy bezpieczeństwa wobec wszystkich naszyh pacjentów.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Nasze kompleksowe metody zapewniają najbezpieczniejszy transport sanitarny Łódź w pozycji odpowiedniej do stanu zdrowia chorego.

 

Aby podczas wykonywania transportu sanitarnego osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, MoniMed Transport używa pojazdów cenionych marek takich jak Volkswagen i Mercedes.

 

Dodatkowo, do realizacji naszych zleceń używamy tylko i wyłącznie sprzętu medycznego wysokiej klasy produkowanych przez marki takie jak MEDLINE oraz FERNO.

 

Branża transportu sanitarnego w Łodzi, cechuje się dużą dynamiką oraz koniecznością stosowania wszystkih możliwych rozwiązań by przewóz przebiegał bezpiecznie i spokojnie.

 

Do zakresu naszych usług zalicza się transport medyczny w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Bełchatowie, Pabianicach i Piotrkowie Trybunalskim.

 
Najważniejszym filarem któy odpowiada za pozycję MoniMed Transport sanitarny Łódź to nasz zespół. Nasze grono ratowników, pielęgniarek i kierowców łączy wieloletnie doświadczenie i pasja do branży medycznej oraz pomocy naszym pacjentom.

 

Najwyższa troska o naszych pacjentów sprawia, że firma MoniMed Transport jest uważana za lidera w województwie łódzkim.

  • Nasza firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej i transportu sanitarnego Łódź.

  • Nasi kierowcy oraz ratownicy posiadają wszystkie wymagane kwalifikacje do wykonywania swojej pracy

  • Wszystkie pojazdy MoniMed Transport posiadają niezbędne dokumenty które pozwalają na uprzywilejowanie w ruchu drogowym.