Prywatny transport medyczny - szczepienie podczas pandemii

Jako firma działająca w branży transportu sanitarnego, regularnie wykonujemy przewozy na szczepienia przeciwko COVID-19. Zachęcamy wszystkich którzy mogą się zaszczepić, do wykożystania tej możliwości.
 
Dla pacjentów z niepełnosprawnością bądź dysfunkcją poruszania się, świadczymy prywatny transport do placówki gdzie odbywa się szczepienie i z powrotem. Koszt naszego transportu na szczepienia jest identyczny w porownaniu do normalnego przewozu sanitarnego.
 
Na miejscu pomagamy wypelnic wszystkie dokumenty i pomagamy przy szczepieniu niepelnosprawnego pacjenta. Następnie odwozimy pacjenta w wyznaczone miejsce i wnosimy do mieszkania bezpłatnie.
 
Czy transport jest bezpieczny w dobie pandemii ?
Tak. Ratownicy MoniMed Transport stosują maski  FFP1 8812 produkawane przez 3M. Nasze ambulanse są codziennie ozonowane co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu sanitarnego.
 
Jak zamówić transport lub dowiedzieć się więcej ?
W celu zamówienia transport sanitarnego, prosimy o kontakt pod numerem 502192021.
 
W momencie przyjęcia zgłoszenia, wypisujemy zlecenie transportowe aby przyznaczyć karetkę razem z dwoma ratownikami do państwa zamówienia. Podstawowe informacje przy zgłoszeniu to:
- odbiór pacjenta (godzina i miejsce)
- miejsce docelowe
- rodzaj transportu ( w jedną lub w dwie strony)
- wiek i waga pacjenta
- temperatua
 
 
Czy mogę otrzymać fakturę bądź paragon ?
Po zrealizowanym transporcie, ratownicy wydrukują paragon z kasy fiskalnej bądź wypiszą fakturę imienną na osobę przewożoną.
 
Czy jest w Łodzi, bezpłatny transport na szczepienie ?
Urząd Miasta Łodź wraz z MPK organizuje przewozy sanitarne dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

transport medyczny lodz