top of page

Ratownicy MoniMed

MoniMed Transport Medyczny i Sanitarny

transport medyczny z pielęgniarką na pokładzie karetki z Krakowa do Warszawy

Potrzebujesz transportu medycznego?

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do twojej dyspozycji

Zespół transportu medycznego monimed trans

Ratownicy MoniMed Transport

Transport sanitarny w Polsce oraz Europie to bardzo odpowiedzialne zadanie a codzienna praca z osobami niepełnosprawnymi wymaga wyjątkowego podejścia do działania przez nasz zespół.

 

Empatia oraz Szacunek do drugiej osoby to fundamentalne wartości na których MoniMed Transport Sanitarny został zbudowany.

 

W naszej pracy, każde zadanie jest inne, każdy pacjent jest inny. Indywidualne podejście i chęć zrozumienia drugiego człowieka to konieczność w branży transportu sanitarnego.

 

Wielu pacjentów i ich bliscy, stykają się po raz pierwszy z wyzwaniami jakie niesie transport osoby niepełnosprawnej.

 

Zawsze staramy się aby poczucie bezpieczeństw i opieki towarzyszyło naszym pacjentom od pierwszego kontaktu z ratownikami do czasu bezpiecznego przekazania do placówki medycznej.

komp1.jpeg
logo transportu sanitarnego w Łodzi
międzynarodowy transport medyczny do monachium z łodzi z pacjentem onkologicznym
logo transportu medycznego MoniMed Transport

Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie transportu sanitarnego, dlatego zapewniamy szybką i jednocześnie bezpieczną realizacje transportu.

 

Transport sanitarny łódź dotyczy nie tylko przetransportowania osoby z punktu A do B ale także pomoc z wypełnianiem dokumentów, pomoc przy badaniach diagnostycznych, pomoc przy pobraniach krwi.

 

Zawsze pomagamy wypełniać dokumenty kiedy pacjent przyjeżdża na przyjęcie planowe, lub pomagamy odpowiednio ułożyć pacjenta do badania RTG, TK lub RM.

Każda czynność którą musi wykonać pacjent, staje się znacząco prostsza jeśli towarzyszą mu ratownicy MoniMed Transport.

 

W przypadku wizyt w banku, ratownicy podjadą z pacjentem pod okienko, wjadą z nim do pokoju i pomogą w razie jakichkolwiek komplikacji

Instytucje Państwowe

Zespół transportu sanitarnego odwiedza również takie miejsca jak sale sądowe. Pomagamy pacjentom w czasie spraw o ubezwłasnowolnienie.

 

Pacjenci MoniMed Transport Medyczny Łódź trafiają w wyznaczone miejsce szybko i bezpiecznie, ponieważ wiemy jak dużym wysiłkiem jest podróż dla chorego, staramy się asystować mu gdziekolwiek jest to możliwe.

Wykonaliśmy Transporty Medyczny do takich placówek państwowych jak

godlo Polski orzeł biały
transport medyczny na terenie Łodzi do szpitala CKD
bottom of page